Cieślak wróci do Częstochowy?!

Bardzo prawdpodobne jest to, że w przyszłym sezonie trenerem Włókniarza Częstochowa będzie Marek Cieślak. Szkoleniowiec wrocławskiego Atlasu co prawda ma jeszcze ważny kontrakt przez trzy miesiące, ale sam przyznaje, że trenerską karierę chciałby zakończyć w Częstochowie – „Chciałbym trenerską pracę zakończyć w Częstochowie” – mówi Cieślak – „Wiadomo, latka lecą i człowiek się starzeje. Od kilku lat rozmawiamy, ale niewiele z tego wychodzi. Zobaczymy, może tym razem się dogadamy? Między mną a prezesem Maślanką nigdy nie było i nie ma żadnych barier”.

Prezes Włókniarza – Marian Maślanka przyznaje, że jest zainteresowany zakontraktowaniem trenera Marka Cieślaka – „Dzieje się sporo, ale szczegółów na pewno nie powiem. Mamy kilku zawodników na liście. Jest na niej także trener Cieślak. Wszystko przed nami” – powiedział szef CKM-u.

Ponadto włodarze spod Jasnej Góry myślą o budowie składu na przyszły sezon. Wstępnie się mówi, że sternicy naszego zespołu chcą pozyskać Grzegorza Walaska i Janusza Kołodzieja. Przypomnijmy, że pierwszy w latach 2000-2005 reprezentował barwy „Lwów”.

źródło: gazeta.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *