Puchar CEV czas zacząć!

Już jutro siatkarze wkręt-metu Domex AZS Częstochowa rozegrają pierwsze spotkanie w ramach 1/16 finału Pucharu CEV. Częstochowianie udadzą się bowiem do Duren, gdzie zmierzą się z miejscowym Evivo.

„Akademicy” nie są zapewne w dobrych nastrojach po blamażu z Delectą Bydgoszcz, kiedy to przegrali 2:3. Nasi siatkarze jednak na pewno nie odpuszczą i będą walczyć o wygraną w tym spotkaniu. Pomimo, iż zespół z Durenu nie należy do europejskiej czołówki, to ma dość mocny skład i z pewnością nie będzie łatwym przeciwnikiem dla AZS-u. Jeżeli podopieczni Radosława Panasa uzyskają awans do 1/8 finału Pucharu CEV, będzie na nich czekać ekipa Iskry Odincowo z Gibą, Pawlem Abramowem i Aleksejem Werbowem na czele.

Pojedynek ten będzie można śledzić na radiomarconi.pl. Początek meczu o 19:30. Natomiast studio w radiu marconi rozpocznie się godzinę przed potyczką.

Składy drużyn:

Wkręt-met Domex AZS Częstochowa: Gierczyński, Gacek, Nowakowski, Stelmach, Wika, Woicki, Janeczek, Gradowski, Billings, Eatherton, Wierzbowski oraz Szczerbaniuk

Evivo Duren: Gunthor, Dick, Quero, Lieber, Holschen, Anton, Elsner, Neumann, Wiederschein, Umlauft oraz Rakić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *