Marian Kardas: Liczę na kibiców!

Jutro w hali Klubu Politechnik odbędzie się mecz w ramach IV kolejki I Ligi siatkówki kobiet. Rywalizować ze sobą będą zespoły SPS-u AZS Politechniki Częstochowskiej i Budowlanych Toruń. Dla gospodarzy będzie to trzeci mecz w sezonie, z czego trzeci przed własną publicznością.

Dla nowego szkoleniowca naszych Pań, Mariana Kardasa będzie to drugie spotkanie, w którym prowadzić będzie zespół SPS-u AZS. Jednak, ten doświadczony trener jest pełen optymizmu i z pełnym przekonaniem stawia na zwycięstwo swojej drużyny. – Nastroje w drużynie są bardzo dobre, wszystko jest w porządku, dziewczyny są zadowolone. Gramy z liderem tabeli, z drużyną, która nie przegrała żadnego seta, więc emocji może być dość dużo i myślę, że tym zespołem który wyjdzie zwycięsko będziemy my. Stawiam na wynik 3:1 dla nas. – mówił dzień przed meczem Kardas.

Jasną sprawą jest, że bardzo ważną rolę w meczu z takim rywalem odgrywają kibice. Dlatego też trener częstochowskiego zespołu apelował do nich takimi oto słowami: Zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki. Akurat dobrze się składa, że męska drużyna Wkręt-met-u Domex AZS Częstochowa nie gra meczu u siebie, więc szczególnie liczę na kibiców tego zespołu. Emocji na pewno nie zabraknie!

Nie pozostaje nam nic innego jak dołączyć się do słów trenera i zaprosić wszystkich Państwa do wspólnego kibicowania naszym Paniom. Początek spotkania w sobotę, 20 października, o godzinie 18:00, bilety do nabycia bezpośrednio przed meczem w hali, w cenie 10 zł – bilet normalny i 5 zł ulgowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *