Turniej Mikołajkowy w Częstochowie

8. grudnia br., o godzinie 17:00, odbędzie się ostatnia, w tym sezonie, impreza żużlowa w Częstochowie – Turniej Mikołajkowy. Organizatorzy tych zawodów (Stowarzyszenie CKM Włókniarz) zapowiadają, że na brak emocji kibice nie będą mogli narzekać, bowiem czeka ich ściganie na wysokim poziomie, a także świąteczne atrakcje.

Swoje występy w tym turnieju potwierdzili już m.in. Grzegorz Walasek, Sebastian Ułamek, Janusz Kołodziej oraz Tomasz Jędrzejak. Nie wykluczone również, że w grudniowej imprezie wystąpią zawodnicy, z którymi klub zamierza rozmawiać. Mowa tu o Wiesławie Jagusiu i Tomaszu Gollobie. Lista startowa Turnieju Mikołajkowego prawdopodobnie skompletowana zostanie 5. listopada.

– „Lekki mrozik, trochę śniegu – to byłaby idealna pogoda. Najgorsze co może nam się zdarzyć to jesienna szaruga. Wierzę, że wszystko wypali i tak jak przed laty w Pile zorganizujemy ciekawą imprezę, która przyciągnie na trybuny liczne grono kibiców.” – powiedział Lech Małagowski – dyrektor częstochowskiego klubu.

Źródło: Gazeta Wyborcza Częstochowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *