Ułamek podziękował sponsorom

W miniony piątek w hotelu „Ostaniec”, który mieści się w Kroczycach odbyło się podsumowanie sezonu w wykonaniu zawodnika Włókniarza Częstochowa – Sebastiana Ułamka. Podczas tego spotkania „Seba” podziękował swoim wszystkim sponsorom, jak i przyjaciołom, którzy wspierali go w trudnym dla niego sezonie 2007. Impreza ta była szczególna z tego względu, że w br. Sebastian obchodzi swój jubileusz 15-lecia startów.

Zgromadzeni goście na tym spotkaniu mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności w jeździe na quadzie, motocyklu żużlowym czy skuterze. Ponadto wieczorem rywalizowali w konkursie karaoke. Wszyscy otrzymali nagrody, jakie przygotował dla nich Ułamek.

Pokazany był równiez film opowiadający o karierze zawodnika. Nie odbyło się też bez licytacji kasków, kevlaru i motocyklu, na którym wychowanek Włókniarza jeździł w minionym sezonie. Motocykl nabył prezes firmy Włodar, a zarazem wieloletni przyjaciel żużlowca, Wiesław Włodarczyk.

Na imprezie obecny był również prezes częstochowskiego klubu – Marian Maślanka, który życzył Ułamkowi kolejnych 15 lat udanych startów.

źródło: ulamek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *