Raków zagra z gwiazdami ALPN.

Już jutro, w niedzielne przedpołudnie na Miejskim Stadionie Piłkarskim ” Raków” o godzinie 10.00 odbędzie się coroczny mecz piłki nożnej, którym zmierzą się dziennikarze i Przyjaciele Rakowa.

W drużynie Przyjaciół Rakowa mają wystąpić miejscy pracownicy oraz sympatycy klubu z Limanowskiego. Natomiast drużynę dziennikarzy, będą reprezentować dziennikarze częstochowscy oraz ich koledzy z innych redakcji ogólnopolskich. Mecz ten rozpoczniie się w niedzielę, 29 czerwca o godzinie 10.00 na stadionie Rakowa, a arbitrem głównym tego spotkania będzie prezydent Częstochowy, Tadeusz Wrona.

Po zakończeniu tego meczu, odbędzie się Gala na zakończenie rozgrywek w Amatorskiej Lidze Płki Nożnej, na której MOSiR Częstochowa podsumuje tegoroczne rozgrywki na tym szczeblu oraz uhonoruje zwycięskie drużyny. Przypomnijmy, że Mistrzem Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, została drużyna Zakładu Cukierniczego Michaś. Wicemistrzem ligi został Koral Kłobuck, miejsce na „pudle” znalazło się jeszcze dla drużyny Szewosu.

Po uroczystej gali kończacej sezon w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej, o godzinie 12.00 zostanie rozegrany mecz Gwiazd ALPN z drużyną Rakowa Częstochowa. Będzie to także znakomita okazja do zobaczenia czerwono-niebieskich po zakończonych urlopach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *