Kiedy odbędzie się rewanż w Częstochowie?

Jak wiadomo, w piątek miało zostać rozegrane rewanżowe półfinałowe spotkanie play-off Speedway Ekstraligi pomiędzy Złomrexem Włókniarzem Częstochowa, a Unią Leszno. Złe warunki atmosferyczne spowodowały, że mecz ten został przełożony na czwartek 25. września.

Od kilku dni zawodnicy częstochowskich „Lwów” nie mogą trenować na własnym torze, gdyż uniemożliwiają im w tym opady deszczu. – „Nie dało się. Zawodnicy mieli jeździć we wtorek, ale trzeba było wszystko odwołać. Przed czwartkowym meczem będą jednak musieli potrenować. Mam nadzieję, że tym razem pogoda nie stanie na przeszkodzie i wreszcie rozegramy te zawody. Uważam, że najważniejsze w ostatnim pięcioleciu. Bardzo liczymy na wsparcie kibiców. Wierzę, że wspólnie odrobimy tę 11-punktową stratę i awansujemy do finału.” – powiedział na łamach Gazety Wyborczej prezes częstochowskiego – Marian Maślanka.

W przypadku ponownego odwołania pojedynku, Komisarz Ligi – Ryszard Głód – ustalił nowy termin – niedziela 28. wrzesień. Co prawda wtedy ma się odbyć pierwszy mecz finału SE, ale w kalenadarzu są wolne terminu i przesunięcia są możliwe.

źródło: gazeta.pl/inf. własna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *