” Piłkarski szczyt” na Krakowskiej i… derby regionu częstochowskiego!

W środę 8 października zostanie rozegrana trzynasta kolejka spotkań o Mistrzostwo czwartej ligi. Będzie to niezwykle interesująca i napewno trzymająca w napięciu seria spotkań. Powody aby tak sądzić są aż trzy!

Pierwszy i chyba najciekawszy, to ” piłkarski szczyt” na Krakowskiej, gdzie dojdzie do arcyważnego spotkania, którego wynik zadecyduje o układzie tabeli. Mowa tutaj o spotkaniu w którym spotkają się lider tabeli, częstochowska Victoria z wiceliderem tabeli Zagłębiakiem Dąbrowa Górnicza . Obydwie drużyny mają na swoim koncie 25 punktów, lecz Victoria wyprzedza gości lepszym stosunkiem bramek. Na korzyść biało- zielonych niech przemawia też fakt, że nie przegrali Oni jeszcze meczu w tym sezonie!

Na dwóch innych stadionach w naszym regionie kibice powinni doznać ” piłkarskich rumieńców” na swych twarzach. Wszystko za sprawą dwóch spotkań z cyklu ” Derby regionu częstochowskiego” w któych spotkają się KS Częstochowa z rewelacją rozgrywek, Zielonymi Żarki oraz MKS-u Myszków z beniaminkiem czwartej ligi, Unią Rędziny.

Jedno jest pewne! Szykuje nam się bardzo bogata w emocje piłkarskie środa!

Program 13. Kolejki spotkań o Mistrzostwo czwartej ligi. Na wszystkich stadionach pierwszy gwizdek powinien zabrzmieć o godzinie 15:30.

Źródło Kromołów Zawiercie – Górnik Wesoła Mysłowice
MOSiR Sparta Zabrze – Victoria Jaworzno
Slavia Ruda Śląska – Wyzwolenie Chorzów
MKS Myszków Unia Rędziny
KS Częstochowa Zieloni Żarki
Sarmacja Będzin – ŁTS Łabędy Gliwice
Victoria Częstochowa – Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Górnik 09 Mysłowice – Olimpia Truskolasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *