Bokserzy vs. Żużlowcy

Mimo, iż sezon żużlowy zapadł w sen zimowy nie brakuje imprez z udziałem przedstawicieli tego sportu. Obecnie żużlowcy zajmują się… grą w piłkę nożną. Tak będzie również w najbliższą niedzielę o godzinie, bowiem tradycyjnie już odbędzie się spotkanie „Bokserzy kontra Żużlowcy”. Mecz odbędzie się po raz siódmy, początek zaplanowano na godzinę 17.00.

Co? Gdzie? Kiedy
Pojedynek pięściarzy z równie odważnymi „jeźdźcami” odbędzie po raz siódmy, impreza rozgrywana jest nieprzerwanie od roku 2002. Poprzednio triumfowali żużlowcy, których do zwycięstwa w stosunku 9:4 poprowadził dyrektor stowarzyszenia CKM Włókniarz- Lech Małagowski. Przypomnijmy, że widowisko to przyjdzie nam obejrzeć w najbliższą niedziele o godzinie 17.00 na Hali „Polonia”.

„Skóra”, „Ogór”, „Greg”- czyli skład żużlowców”
Ciekawie prezentuje się skład zawodników, których okazje mamy zobaczyć na torze. To za sprawą obecności tegorocznego mistrza Polski, Adama Skórnickiego oraz Grzegorza Walaska i Tomasza Jędrzejaka. Oczywiście w zestawieniu nie brakuje Częstochowian. Oprócz ulubieńca publiczności jakim jest Sławomir Drabik na boisku ujrzymy braci Szczepaniaków oraz wcześniej wspomnianego Lecha Małagowskiego.

Czy „Tygrysy” się odegrają?
Tę nazwę bokserzy mogą zawdzięczać najsławniejszemu w drużynie Dariuszowi Michalczewskiemu. Pod wodzą Marcina Najmana oprócz „Tygrysa” staną do boju Rafał Jackiewicz, Damian Jonak, Grzegorz Proksa, oraz Albert Sosnowski. Z pewnością nie lada gratką dla fanów muzyki Rap będzie obecność jednego z ich idoli, bowiem gościnnie udział w zabawie weźmie Liroy.

Ponadto rozegrany zostanie także mecz pomiędzy dziennikarzami, a biznesmenami. Atrakcją dla widzów mogą być też ciekawe licytacje, których obiektami będą m.in.: rękawice bokserskie Dariusza Michalczewskiego i Damiana Jonaka oraz plastron Sławomira Drabika.

„Na pewno super niespodzianką dla publiczności będzie fakt, iż na imprezie pojawi się drużyna złożona z najładniejszych Polek. W barwach tego zespołu zobaczymy: Katarzynę Sowińską, Małgorzatę Kosik, Joannę Drozdowską, Joannę Krochmalską oraz Jolantę Rutowicz, którą poznałem podczas udziału w programie Big Brother VIP. Co najciekawsze, drużyna, która okaże się triumfatorem spotkania Bokserzy – Żużlowcy, będzie miała zaszczyt zagrać na boisku właśnie z przedstawicielkami płci pięknej. Kibice zapewne zastanawiają się, czy dojdzie do tradycyjnej wymiany koszulek. O tym jednak dowiemy się dopiero po spotkaniu.„-mówi organizator, Marcin Najman.

Bilety kosztować będą odpowiednio 10 i 15 złotych, w zależności od miejsca.

źródło:ckmwlokniarz.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *