Lenartowski zawodnikiem września!

Artur Lenartowski został wybrany w głosowaniu naszych czytelników zawodnikiem września. Pomocnik Rakowa uzyskał ponad 60% głosów i zdecydowanie pokonał rywali. Drugie miejsce zajął rugbista Maciej Gnych. Poniżej przedstawiamy listę kandydatów do tytułu zawodnika października.

Zbigniew Bartman (AZS Częstochowa)
Przyjmujący AZS-u Częstochowa był bohaterem niesamowitego starcia z Treflem Gdańsk. Zawodnik w kluczowym momencie pokazał, że ma nerwy ze stali i poprowadził „Akademików” do pierwszego w sezonie zwycięstwa. Zawodnik wybrany został MVP tego spotkania

Adam Karkoszka (TYTAN Częstochowa)
Najrówniej grający zawodnik częstochowskiego TYTANA. Obrońca w ostatnim spotkaniu zdobył 28 punktów, ale nie uchornił swojego zespołu przed porażką. W tym sezonie Karkoszka notuje średnio 17,6 punktu na mecz i rzuca za 3 z 42% skutecznością.

Lucyna Kotonowicz (Dromet Częstochowa
Kapitan naszych koszykarek prowadzi swoje koleżanki od zwycięstwa do zwycięstwa. Po serii 5 zwycięstw Dromet jest niepokonany i zajmuje 1.miejsce w ligowej tabeli. W ostatnim meczu „Lucy” rzuciła 41 punktów pokazując rywalkom miejsce w szeregu.

Marcin Siwy (Start Częstochowa)
Nasz brązowy medalista Mistrzost Świata i wielka nadzieja na przyszłość. 17-letni bokser ma olbrzymi talent i wkrótce ma walczyć w kategoriach seniorskich. Chyba, że wcześniej przejdzie do zawodowej grupy. Meksykański sukces utwierdził jednak wszystkich, że Marcin ma wspaniałe papiery na boksowanie.

Mateusz Zachara (Raków Częstochowa)
„Zaki” ustrzelił w październiku 2 gole, dając Rakowowi remis w Królewskiej Woli i walnie przyczyniając się do zwycięstwa z Chemikiem Police. Młody napastnik przebojem wdarł się do pierwszego składu i z taką grą prędko z niego nie wypadnie. Wychowanek Rakowa to kolejny przykład dobrej pracy z młodzieżą w częstochowskim klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *