Michał Świącik: „Skład Włókniarza przedstawia się wyśmienicie”

Częstochowskich kibiców z pewnością ucieszył fakt, że Greg Hancock parafował dwuletnią umowę z Włókniarzem. O komentarz m.in. w tej sprawie poprosiliśmy rzecznika prasowego klubu spod Jasnej Góry – Michała Świącika.

– Długo oczekiwana przez nas sprawa zakontraktowania naszego kapitana Grega Hancocka zakończyła się sukcesem. Amerykanin w nocy 5 na 6 stycznia przesłał nam faksem podpisany dwuletni kontrakt. Sytuacja, jaką przedstawialiśmy sobie wcześniej, czyli plany dotyczące Grega – jego starty w najbliższych dwóch latach w Częstochowie – ma szansę ziścić się. I być może później, co zależy od zawodnika, będzie on pełnić funkcję menadżera drużyny – mówi rzecznik prasowy Włókniarza Michał Świącik.

Częstochowski działacz przyznał również, że w nadchodzącym sezonie CKM będzie starał się uzyskać wysoką lokatę. – Zgodnie z życzeniami kibiców jest możliwość walki o czołowe miejsca. Skład Włókniarza przedstawia się naprawdę wyśmienicie i pozwala patrzeć na przyszłość optymistycznie. Ponadto wszystko wskazuje na to, że do składu powróci Sławomir Drabik – dodaje Świącik.

Źródło: inf. własna/Gazeta Częstochowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *