Nowi trenerzy w Orle Psary/Babienica

Z początkiem stycznia zarząd klubu, postanowił na stanowisko trenerów zatrudnić, duet piłkarzy występujących w drużynie: Daniela Wojtasza i Marka Kasprzyka.

Daniel Wojtasz (II klasa trenerska) – urodził się 15 lipca 1982r. we Wrocławiu, swoją karierę piłkarską zaczynał w Andaluzji Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie). Występował w takich klubach jak SMS Wrocław, Optimus Siemianowice Śląskie. Wiosną sezonu 2005/2006 zasilił skład ekipy Orła. Gra na pozycji napastnika, w rundzie jesiennej do siatki rywali trafiał pięciokrotnie.

Marek Kasprzyk (I klasa UEFA) – urodzony 31 stycznia 1980r. w Zabrzu. Wychowanek jednego z najbardziej zasłużonych klubów w historii polskiej piłki nożnej – zabrzańskiego Górnika. Skąd trafił do Walki Makoszowy. Jako piłkarz grał również w GKS-ie Katowice, Górniku 09 Mysłowice i Bobrek Karb Bytom. Od jesieni tego sezonu, jako obrońca występuje w drużynie Orła Psary/Babienica.

Nowy duet grających-trenerów, ma przed sobą nie lada wyzwanie, wszak zespół Orła to szósta drużyna III ligi gr. opolsko-śląskiej. Do miejsca premiowanego grą w barażach tracą zaledwie sześć oczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *