Raków testuje nowych graczy.

W poniedziałek, 12 stycznia częstochowski Raków rozpoczął przygotowania do rozgrywek rundy wiosennej drugiej ligi. Na pierwszym treningu pojawiła się czwórka nowych bardzo obiecujących graczy i zarazem potencjalnych kandydatów do gry w Rakowie.

Pierwszym z nich jest Michał Madej . Ten niespełna 20 letni zawodnik mający znakomite warunki fizyczne (191 cm wzrostu) jest wychowankiem OSiR-u Targówek Warszawa a w rundzie jesiennej reprezentował barwy czwartoligowej Polonii II Warszawa, której trenerem jest Igor Gołaszewski. Rezerwy warszawskiej Polonii na półmetku rozgrywek w grupie mazowieckiej północnej zajęły drugie miejsce w tabeli. Jest On nominalnym napastnikiem.

Drugim z testowanych zawodników przez Raków, jest Mateusz Orzechowski, uważany przez wielu obserwatorów perłą piłki podkarpackiej. Ten niespełna 21-letni zawodnik o bardzo dobry warunkach fizycznych (192 cm wzrostu) jest nominalnym pomocnikiem. Do tej pory występował w drugoligowej Sandecji Nowy Sącz w której w rundzie jesiennej rozegrał siedem spotkań, nie strzelając ani jednego gola.

Pozostała dwójka tesotwanych zawodników przez Raków, to obiecująca dwójka młodzieżowców reprezentujących ostatnio barwy piątoligowej Pogoni Kamyk: Michał Wróblewski i Robert Wosiewicz. Całą wymienioną czwórkę testowanych zawodników oraz innych nowych zawodników będzie można okazję obejrzeć w sparingach.

Pierwszy z nich, podopieczni trenera Leszka Ojrzynskiego rozegrają 24 stycznia z PGE GKS-em Bełchatów, trenerem którego jest obecny asystent Leo Benhakkera, Rafał Ulatowski .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *