Tomasz Gapiński: „jedziemy o złoty medal”

Z każdym dniem coraz bliżej otwarcia sezonu żużlowego. Większość zawodników rozpoczęło przygotowania fizyczne. Nie inaczej jest z żużlowcem Włókniarza Częstochowa – Tomaszem Gapińskim.

„Na chwilę obecną przygotowuje się sam do sezonu. Dużo biegam, ćwiczę, jeżdżę na crossie. Co prawda ostatnio trochę mniej, bo pogoda nie pozwala, jednak gdy jest okazja to trenuję również w ten sposób. Sprzętowo wszystko dogrywam. Moje silniki są obecnie do odebrania od mojego tunera.” – powiedział na łamach swojej strony popularny „Gapa”.

Gapiński wypowiedział się również na temat swojego obecnego stanu zdrowia – „Wszystko jest już w porządku. Doprowadziłem leczenie do końca i czuje się dobrze. Jest ok.”

Tomasz przyznał, że on wraz z kolegami z Częstochowy będzie walczyć o złoto Drużynowych Mistrzostw Polski – „Nasz skład będzie podobny do ubiegłorocznego. Opuścił nas co prawda Sebastian Ułamek, który był wyrównanym zawodnikiem, ale niektórzy rywale również stracili mocnych zawodników, np. Toruń Hansa Andersena. Zapewne będzie ciężej, ale widać po składach, że liga zrobiła się bardziej wyrównana. Wydaję mi się, że najmocniejszym przeciwnikiem będzie Unia Leszno, która nie dokonała żadnych zmian w swoich szeregach. My oczywiście jedziemy o złoty medal, bo o to się w końcu walczy i nikogo nie można przekreślać jeszcze przed początkiem sezonu. Na pewno damy z siebie wszystko, aby zająć jak najlepszą lokatę.”

źródło: tomaszgapinski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *