Adrian Osmólski: „Tomek jako starszy kolega stanowił nade mną pieczę”

kilka dni temu żużlowcy Włókniarza zakończyli zgrupowanie w Jaworzynce. Wśród uczestników obozu był m.in. 18-letni junior Adrian Osmólski. Popularny „Osmól” dzielił pokój z Tomaszem Gapińskim. Zawodnik jest w pełni zadowolony z obozu.

Było bardzo fajnie, sympatycznie i ciężko. W skład treningów wchodziło bieganie po górach, siłownia, sala gimnastyczna, basen oraz sauna. Z Tomkiem byłem już po raz drugi w pokoju. Poprzednio mieliśmy okazję przebywać razem w Cetniewie, no i teraz w Jaworzynce. Mieszkało się super. Nie ukrywam, iż było bardzo śmiesznie, mimo tego, iż Tomek jako starszy kolega stanowił nade mną pieczę i motywował do jeszcze cięższej pracy.– mówi zawodnik.

Osmólski w nadchodzącym sezonie będzie dysponował aż trzema motocyklami, co stanowi dość dobry warsztat jak na tak młodego zawodnika, który jeszcze dwa sezony wcześniej ścigał się w rozgrywkach amatorskich-„Sprzętowo będę dysponował na pewno dwoma GM-ami. Jeden zostanie w tym miesiącu zakupiony od Tomka Gapińskiego. Natomiast drugi jest klubowy. Do dyspozycji mam także jeden motor treningowy z silnikiem Jawa.”

źródło:PrzegladZuzlowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *