Nowi zawodnicy podpisali kontrakty z Rakowem!

W dniu dzisiejszym działacze Rakowa Częstochowa podpisali kontrakty z dwoma nowymi zawodnikami.

Obaj to nominalni obrońcy. Pierwszy z nich 20 letni Arkadiusz Gołąb jest wychowankiem Pasjonata Dankowice i związał się dzisiaj umową z Rakowem.

Drugim piłkarzem, z którym „czerwono-niebiescy” doszli do porozumienia to 21-letni Jakub Kisiel. Zawodnik ten poprzednio występował w łódzkim Widzewie. W pierwszej lidze rozegrał sześć spotkań i nie strzelił żadnego gola. Jakub jest także reprezentantem Polski do lat 21 i wychowankiem GKS-u Bełchatów. Obie strony zastrzegły sobie, aby nie ujawniać finansowych warunków transferów.

Jedyne co możemy napisać, że oba te transfery są na zasadach wypożyczenia na okres osiemnastu miesięcy .

Przypomnijmy, że wcześniej swoje podpisy pod kontraktami z Rakowem złożyli: Mateusz Orzechowski z Sandecji Nowy Sącz i Rafał Staśkiewicz z Orła Kiedrzyn.

Natomiast sprawa pozyskania z Pogoni Kamyk: Robera Wosiewicza i Michała Wróblewskiego została definitywnie zakończona. Oba kluby nie doszły do porozumienia.

Z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że to jeszcze nie koniec transferów. Najprawdopodobniej w piątek, przy okazji meczu z GKS Jastrzębie, ujrzymy kolejnego testowanego zawodnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *