Tur na drodze Rakowa.

Już jutro podopiecznych trenera Leszka Ojrzyńskiego , czeka kolejny w tej przerwie zimowej mecz towarzyski. Przeciwnikiem częstochowian będzie zajmujący dziewiątą lokatę po rundzie jesiennej w Orange Lidze Tur Turek .

Rywale trenowani przez Przemysława Cecherza mają już za sobą, podobnie jak Raków rozegranych kilka gier kontrolnych. W których odnotowali praktycznie wszystkie wyniki.

W tym okienku transferowym do zespołu Tura Turek przybył jak narazie tylko jeden zawodnik. Mowa tutaj o Dawidzie Bartosu , który ostatnio reprezentował barwy Zagłębia Sosnowiec .

Odeszli do innych klubów natomiast: najlepszy strzelec Tura, Łukasz Cichos , który przeniósł się do Korony Kielce, Łukasz Derbich, który od rundy wiosennej będzie grał w Cracovii Kraków oraz David Topolski , który wyjechał aż za ocean by zagrać w klubie New Yersey Ironmen.

W Rakowie trwa gorączkowe dopinanie kadry i jest bardzo możliwe, że w jutrzjeszym test-meczu pojawi się być może jakaś nowa twarz. Wszak okienko transferowe zamyka się 28 lutego.

Mecz towarzyski pomiędzy Rakowem Częstochowa i Turem Turek zostanie rozegrany w środę 25 lutego o godzinie 13:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Limanowskiego 83. Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *