Nadrabiają zaległości

W tej kolejce planowo Dromet miał grać z Gimballem Tarnawa Dolna, ale że to spotkanie rozegrał awansem miał wolny weekend. Nadarzyła się więc okazja by rozegrać zaległy mecz z Wisłą III Kraków. Spotkanie odędzie się w piątek o godzinie 18.45, a nie o 18 jak głosi plakat zapowiadający mecz.

Oskrzydlone powrotem Martyny Stasiuk koszykarki Drometu wróciły na właściwy tor. Teraz muszą to tylko potwierdzić w meczu z 9. w tabeli Wisłą III Kraków. W pierwszym meczu Dromet wymęczył 2 punkty pod Wawelem, a trener Arkadiusz Urbańczyk miał sporo pretensji o inauguracyjny występ swoich podopiecnzych. Z każdą kolejną kolejką Dromet rósł w siłę i w piątek będzie zdecydowanym faworytem.

Trudno liczyć na potknięcie rywalek w tej kolejce. AZS MLKS Rzeszów u siebie zagra ze Zrywem Dębieńsko i trudno spodziewać się innego wyniku niż wysokie zwycięstwo drużyny ze stolicy Podkarpacia. Siemaszka Piekary podobnie jak Dromet tą kolejkę rozegrała awansem, ale już w środę zmierzy się w derbowym pojedynku, właśnie z trzecim zespołem Wisły.

Przypominamy! Piątkowe spotkanie odbędzie się o godzinie 18.45 w hali Akademickiego Centrum Sportu. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *