Byli piłkarze Rakowa na testach w nowych klubach.

W ten weekend kilku byłych zawodników częstochowskiego Rakowa przebywało na testach u swoich być może nowych pracodawców.


Pierwszym z nich były defensor Rakowa i Victorii Częstochowa, 26-letni Piotr Ojczyk, który wczoraj rozegrał całe spotkanie w barwach drugoligowego Pelikana Łowi z Włókniarzem Konstantynów Łódzki wygranym przez łowiczan (5:0), niestety końcowym rozrachunku nie przekonał On do swoich umiejętności piłkarskich, trenera Pelikana Piotra Stacha i ten mu podziękował.

Drugim zawodnikiem, który był testowany w nowym klubie, to 25-letni obrońca Sebastian Żebrowski, który całe swoje piłkarskie życie spędził w Rakowie, a wczoraj zagrał w barwach Olimpii Elbląg w meczu towarzyskim z Wisłą Płock . Jego nowy klub przegrał ten mecz (0:2) a popularny „ Żebro „ przebywał na boisku przez pierwsze 45 minut.

Trzecim zawodnikiem, który próbował swych sił w nowym otoczeniu, był 24-letni napastnik Damian Sołtysik, który w minioną sobotę zagrał cały mecz w drugoligowym Przeboju Wolbrom przeciwko Szczakowiance Jaworzno.

Po raz kolejny natomiast w barwach pierwszoligowej Pogoni Szczecin spotkanie kontrolne zaliczył 26-letni pomocnik Maksymilian Rogalski, który w meczu towarzyskim z Dębem Dębno przebywał na boisku przez 58 minut i był najaktywniejszym zawodnikiem „ Portowców”.

Z informacji jakie posiadamy, w nowym tygodniu popularny „ Rogal „ ma podpisać kontrakt z Pogonią Szczecin i tym samym być obok Krzysztofa Pyskatego , drugim byłym zawodnikiem Rakowa, który wzmocni tą „portową” jedenastkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *