Pilkarze Skry przed i po sezonie.

W ubiegły piątek na uroczystym podsumowaniu minionego sezonu w lidze okręgowej, w Restauracji „Nowoteka „ odbyło się spotkanie, na którym podsumowano sezon 2008/2009 jak i omawiano strategię na przyszłe rozgrywki.

W spotkaniu zorganizowanym przez Zarząd Klubu udział wzięli sponsorzy Klubu, przedstawiciele władz miasta w osobach Prezydenta Jacka Betnarskiego, Naczelnika Wydziału Sportu Pana Janusza Haszcza, przedstawiciele częstochowskich mediów, rada drużyny, działacze, trenerzy.

Celem spotkania było podziękowanie sponsorom za okazaną pomoc, a głównym wydarzeniem podpisanie umowy z nowym, tytularnym sponsorem firmą „Wadrox”, która w nadchodzącym sezonie będzie wspierać Klub.

Na spotkaniu przedstawiono wyniki osiągnięte przez klub w minionym sezonie, podano informację na temat bazy sportowej Skry, która powiększyła się o nowy stadion przy ulicy Powstańców w Częstochowie, gdzie w pierwszym sezonie w IV lidze będzie rogrywać swoje mecze pierwsza drużyna.

Kulminacją była deklaracja ze strony prezesa firmy „Wadrox” S.A. pana Józefa Witwickiego o wspieraniu Klubu.

Następnie przedstawiono oficjalne stroje w jakich wystąpi nasza drużyna w nadchodzącym sezonie.

Od najbliższego sezonu 2009/2010 drużyna częstochowskiej Skry będzie występowała na boiskach czwartej ligi pod nowym szyldem: KS Skra Wadrox Częstochowa .

Źródło: www.ks-skra.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *