Czterej nowi zawodnicy w Victorii Częstochowa!

W dniu dzisiejszym czterej nowi gracze postanowili związać swą piłkarską przyszłość z klubem z ul. Krakowskiej.


Są to: Adrian Kowalczyk : były zawodnik Rakowa Częstochowa, który ostatnio był wolnym graczem, Grzegorz Sieradzki także ostatnio gracz Rakowa oraz Wojciech Bolechowski, który w przeszłości reprezentował barwy klubu z Limanowskiego, a ostatnio posiadał status wolnego zawodnika.

Czwartym piłkarzem, który wzmocnił szeregi częstochowskiej Victorii jest Tomasz Świerczyńki< /b>, w rundzie wiosennej sezonu 2008/2009 występował w Victorii Jaworzno.

Natomiast sprawa pozyskania przez beniaminka trzeciej ligi, grupy opolsko – śląskiej Kamila Marczyka mocno się skomplikowała i rozmowy między Rakowem, a Victorią są w toku.

W ubiegłą sobotę podopieczni trenera Artura Minkiny rozegrali mecz towarzyski w Zelowie z tamtejszym Włókniarzem. Po bramkach Grzegorza Sieradzkiego, Michała Załuckiego i Łukasza Kotasa zwyciężyli 3:2.

Kolejne spotkanie kontrolne drużyna Victorii Częstochowa rozegra już w najbliższą środę 29 lipca. Na własnym stadionie przy ulicy Krakowskiej 80 o godzinie 18:30 będzie podejmowała LZS TOR Dobrzeń Wielki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *