W Rzeszowie o pierwsze zwycięstwo!

Już jutro w ramach Rundy Przedwstępnej Remes Pucharu Polski częstochowski Raków w Rzeszowie spotka się z tamtejszą Resovią .


Przeciwnikiem Rakowa w tej rundzie będzie beniaminek drugiej ligi, grupy wschodniej, który przez ubiegły sezon 2008/2009 w trzeciej lidze, w grupie lubelsko – podkarpackiej przeszedł jak burza.

Na piętnaście spotkań u siebie nie przegrał żadnego! Odnosząc dziewieć wygranych i odnotowując sześć remisów.

Na własnym stadionie rzeszowianie są silnym rywalem. W minioną sobotę na inaugurację sezonu w drugiej lidze w grupie wschodniej zremisowali u siebie bezbramkowo z OKS-em 1945 Olsztyn 0:0.

Jutrzejsze spotkanie będzie niewątpliwie okazją dla drużyny Rakowa na lepsze zgranie się i przećwiczenie różnych wariantów gry oraz ustawień. Co nie oznacza, że częstochowianie jutrzejszego spotkania nie będą chcieli wygrać, a wręcz przeciwnie!

W spotkaniu z Resovią Rzeszów w drużynie Rakowa być może wystąpią zawodnicy, którzy mniej czasu spędzili na boisku w sobotnim spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz.

Jutrzjesze spotkanie będzie także okazją do poprawienia bilansu bezpośrednich spotkań między oboma zespołami, bowiem drużyna Rakowa Częstochowa ani razu jeszcze nie wygrała na stadionie przy ulicy Wyspiańskiego!

Na dwanaście spotkań, Resovia wygrała pięć meczów, tyle samo zremisowała a dwukrotnie górą był Raków Częstochowa . Przy czym dwa zwycięstwa odniósł w Częstochowie!

Spotkanie pomiędzy CWKS Resovią Rzeszów i Rakowem Częstochowa w ramach Rundy przedwstępnej Remes Pucharu Polski zostanie rozegrane w środę, 29 lipca o godzinie 17:00 na stadionie w Rzeszowie przy ulicy Wyspiańskiego 22. Stadion posiada 7000 miejsc w tym 3.323 siedzących. Brak jest natomiast oświetlenia płyty głównej boiska.

Zwycięzca tego spotkania w rundzie wstępnej Remes Pucharu Polski spotka się z lepszym z pary: Okocimski KS Brzesko KS Pelikan Łowicz . Mecze tej rundy zaplanowano na środę 12 sierpnia na godzinę 17:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *