Victoria zwycięska!

W dzisiejszym spotkaniu szóstej kolejki spotkań o mistrzostwo trzeciej ligi, grupy opolsko – śląskiej, częstochowska Victoria pokonała na własnym stadionie Skalnika Gracze 2:1 .


Po ubiegłotygodniowym blamażu w Leśnicy (1:8), częstochowianie do sobotniego spotkania podeszli już bardziej skoncentrowani. Początek meczu należał jednak do przyjezdnych. W 15 minucie pierwszej części gry goście dopięli swego. Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelił z ok 30 metrów Gortowski .

Gospodarze mieli w tym spotkaniu mnóstwo okazji bramkowych ale razili nieskutecznością.

W drugiej odsłonie trener miejsowych, Artur Minkina przeprowadził jak się później okazało zmiany, które dały zwycięstwo Victorii.

Pierwszym zmiennikiem, który wyrównał stan meczu był Nowak , który strzelił bramkę w 70 minucie gry a gola na wagę trzech punktów w 82 minucie strzelił drugi ze szczęśliwych zmienników Sieradzki , który ” wpakował ” piłkę do bramki po błędzie bramkarza gości.

12.09.2009, g.11:00, Częstochowa

KS Victoria Częstochowa LKS Skalnik Gracze 2:1 , (0:1) .

Gole dla Victorii: Nowak 70′, G.Sieradzki 82′. Bramka dla Skalnika: Gortowski 15′.

Sędzował: Wielgus (Nysa).

Żółte kartki: Szeląg, Gortowski: obaj Skalnik Gracze.

Widzów: 200.

Piłkarz meczu : Grzegorz Sieradzki ( Victoria Częstochowa) .

KS Victoria Częstochowa: Łukiewicz- Ł.Stefański, Pasieka, Załucki, Piwiński, R.Stefański (80′ Tomczyk), Maciejewski, Sobala, Kotas (46′ Świerczyński), Dobosz (46′ Nowak), Ścisłowski (70′ G. Sieradzki).

Trener: Artur Minkina.

LKS Skalnik Gracze: Bąk- Grodzki, Parada, Kardas, Paciorek, Szeląg, Dembiński, Wilusz (70’Maciejski), Worek (60′ Bąk), Jaworski.

Trener: Grzegorz Kutyła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *