Wspieraj RCC i wygrywaj

Już niedługo będzie można pomagać Rugby Club Częstochowa, wygrywając jednocześnie nagrody. Program skierowany do ludzi, którzy interesują się rozwojem częstochowskiego rugby jest nowym pomysłem zarządu klubu, mającym na celu pozyskanie funduszy na prowadzenie drużyny w obecnych, trudnych dla sportu, czasach.

Coraz częstsze uczestnictwo naszego klubu w meczach rugby 15, zarówno wyjazdowych, jak i organizowanych w Częstochowie, czy stale rosnąca ilość trenujących osób, wymaga ponoszenia większych niż na początku działania klubu nakładów finansowych na pokrycie kosztów transportu, wynajmu obiektów czy sprzętu treningowego. Jednocześnie ze względu na recesję gospodarczą, każdej organizacji sportowej trudno o pozyskanie kolejnych sponsorów wśród firm.

Dlatego Rugby Club Częstochowa postanowił się zwrócić do prywatnych osób, które gotowe są wesprzeć klub finansowo nawet małą kwotą, w zamian uczestnicząc w rywalizacji o ciekawe nagrody rzeczowe powiązane z działalnością Rugby Club Częstochowa. Program, którego szczegóły zaprezentujemy w najbliższych dniach, polegać będzie na dobrowolnych wpłatach w dowolnej wysokości na rzecz RC Częstochowa. Wszyscy darczyńcy na koniec sezonu zostaną sklasyfikowani wg sumy pieniędzy, jaką wsparli klub, po czym zgodnie z zajętymi miejscami otrzymają nagrody rzeczowe, wygrać będzie można m. in. oryginalną meczową koszulkę, wykonaną identycznie jak te, w których częstochowianie grają na boisku. Ponadto, oprócz nagród na koniec sezonu, przewidziane są także pamiątki dla najlepszych w kilku krótszych okresach.

O szczegółach konkursu i jego zasadach będzie można już wkrótce przeczytać na stronie..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *