Gapiński przedłuży umowę z Włókniarzem?

Sezon 2009 zakończył się udanie dla Włókniarza Częstochowa. „Lwy” w niedzielę zdobyły brązowy medal Drużynowych mistrzostw Polski. Jednym z ojców sukcesu był Tomasz Gapiński. W tym roku wygasa dwuletnia umowa popularnego „Gapy” z częstochowskim klubem. Możliwe jednak, że w sezonie 2010 ponownie zobaczymy Tomka w składzie częstochowian.

Po niedzielnym meczu krajowy lider drugiego wicemistrza Polski przyznał, że jest zadowolony z jazdy w „świętym mieście” – Dobrze się czuje w Częstochowie. Wyniki rosną, wszystko idzie ku dobremu. Jeżdżę coraz lepiej i efektowniej. Tak że myślę, że wszystko dobrze się potoczy. – mówi Gapiński.

Podobnego zdania jest prezes Włókniarza – Marian Maślanka – Wola dalszej współpracy z obu stron oczywiście jest. Ja nie wyobrażam sobie naszego składu bez Tomka. Nie podlega to dyskusji. Tak więc jeśli wszystko się dobrze ułoży, co będzie najważniejsze, to w następnym sezonie pojedziemy razem. – powiedział Maślanka.

Ponadto częstochowscy sternicy prowadzą rozmowy z Nickim Pedersenem oraz Lee Richardsonem. Klub spod Jasnej Góry niebawem będzie negocjować także z Gregiem Hancockiem. Jakie będą efekty tych rozmów? Odpowiedź na to pytanie powinniśmy znać już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *