Hit jesieni pod Jasną Górą!

Już w niedzielę wielke piłkarskie święto na Limanowskiego! W spotkaniu, którego stawką będą trzy punkty w ramach 15 serii spotkań w drugiej lidze w grupie zachodniej naprzeciw siebie staną jedenastki Rakowa Częstochowa i sosnowieckiego Zagłębia.


Niedzielne spotkanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród kibiców jednej i drugiej drużyny. Fani gospodarzy wraz z trenerem Rakowa i zaprzyjaźnionymi firmami przygotowali dla wszystkich tych, którzy jutro wybiorą się na stadion przy Limanowskiego 83 szereg bogatych atrakcji!

Do Częstochowy wybiera się też w sporej liczbie grupa kibiców Zagłębia Sosnowiec, która pod Jasną Górę wybiera się pociągiem specjalnym i zapewne będzie wsparta przez swoje największe zgody.

Dla zawodników obydwu drużyn jutrzejsze spotkanie będzie niezwykle prestiżowe. Piłkarze częstochowskiego Rakowa przez cały tydzień poprzedzający mecz przygotowywali się bardzo starannie do tego meczu. Ostatni trening odbyli w sobotnie południe. W szeregach „ czerwono – niebieskich ‘ w jutrzejszym spotkaniu nie ujrzymy pauzujących za kartki Michała Pietronia oraz Tomasza Stefańskiego natomiast z kontuzją boryka się Łukasz Brondel .

Wszyscy pozostali gracze są do pełnej dyspozycji trenera oraz zwarci i gotowi do podjęcia walki o pełną pulę. Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, bowiem rywale dysponują składem mocnym, w którym znajduje się kilku zawodników którzy mieli już swoje okazje zagrać nawet w ekstraklasie czy trzeciej lidze szkockiej.

Mecz Rakowa Częstochowa z Zagłębiem Sosnowiec, odbędzie się w niedzielę 18 października o godzinie 15:00 na stadionie przy Limanowskiego 83.

Bilety w cenach: 10 złotych normalny i 6 złotych ulgowy będą do nabycia w kasach stadionu Rakowa przed samym meczem.

Z racji tego, że jest to impreza masowa i mecz zaliczany jest do tych o „podwyższonym ryzyku”, każdy kibic wybierający się na ten mecz musi przy sobie posiadać dowód tożsamości ze zdjęciem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *