Na Rakowie będzie piłkarsko i rodzinnie!

Już jutro na Limanowskiego odbędzie się piłkarskie i przede wszystkim rodzinne święto!


Spotkanie od kilkunastu dni przygotowywane jest z „ wielką pompą” a wszystko przez profesjonalną organizację dzięki kibicom Rakowa oraz samego… trenera Leszka Ojrzyńskiego , który w tygodniu poprzedzającym mecz namówił do współpracy trzy najpopularniejsze firmy, które zadeklarowały przekazanie dla kibiców ponad sto nagród!

Są to: firma Vip Collection, Nike oraz jedna z „pizzerii częstochowskich”. Kibice w konkursach wygrają: odzież męską, piłki, oryginalne koszulki piłkarskie czy też zaproszenia na pizzę. W przerwie natomiast wszystkim miłośnikom piłki nożnej zaprezentuje się częstochowska grupa taneczna Twisted Squad , która będzie się promować.

Kawał znakomitej pracy wykonali też najzagorzalsi fani „ czerwono – niebieskich”, którzy we współpracy z Pizzerią Gruby Benek przygotowali szereg atrakcji dla kibiców Rakowa.

Najpierw poprzez swoją stronę internetową oraz wspomnianą wyżej pizzerię zorganizowali konkurs wiedzy o produktach oraz znajomości piłkarskiej, w których było do wygrania 10 biletów na niedzielny mecz.

Później natomiast we współpracy z tą pizzerią ogłosili konkurs o bardzo interesującej nazwie „ Czerwono – niebieska rodzina”, w którym pierwsze dziewięć rodzin, które wraz ze swoimi pociechami zostaną ubrane w barwy klubowe wraz z akcesoriami kibicowskimi takimi, jak szaliki czy czapeczki zostaną nagrodzone upominkami od Pizzerii Gruby Benek. Będzie to możliwe przy stoisku z pamiątkami, znajdującymi się przed klubem oraz po okazaniu dowodu pokrewieństwa.

Podczas przerwy oprócz wspomnianego wcześniej pokazu grupy tanecznej, odbędzie się także konkurs „ jedenastek”. Aby do niego przystąpić należy po wejściu na stadion wrzucić do puszki, banknot papierowy o dowolnym nominale.

Każdy, kto tak zrobi otrzyma specjalny los. Pod koniec pierwszej odsłony nastąpi losowanie siedmiu szczęśliwców, którzy wezmą udział w konkursie rzutów karnych. Tajemnicą organizatorów pozostaje to, kto będzie strzegł bramki podczas tego konkursu.

Wszystkie powyższe atrakcje będą podczas jutrzejszego spotkania Rakowa Częstochowa z Zagłębiem Sosnowiec na które bardzo gorąco zapraszamy! Początek meczu o godzinie 15:00 w niedzielę 18 września.

Przypominamy, że cały czas można zakupywać bilety w przedsprzedaży na to spotkanie w takich oto punktach:

Salonik prasowy firmy „Kolporter” na wprost kas w Centrum Handlowym „ Auchan” w Nowej Wsi .

Punkt „Lotto” w Jagiellończykach przy ulicy Brzozowej 2/8

Punkt „Lotto ” w Realu przy ulicy Kisielewskiego 8/16

Pizzeria „Gruby Benek ” przy ulicy Dekabrystów 33 i Waryńskiego 7

Bilety na to spotkanie w cenach 10 złotych normalny oraz 6 złotych ulgowy , będzie można także zakupić w kasach stadionu przed niedzielnym spotkaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *