Koniec PZPN: Niech zapłoną znicze!

Po akcji „Pusty Stadion” pora na „Akcję Znicz”. W sobotę 24 października w ramach protestu kibiców przeciwko PZPN w całym kraju mają zapłonąć znicze pod Okręgowymi Związkami Piłki Nożnej. W Częstochowie taki znajduje się na ulicy Wolności 21c.

Grzegorz Lato: Żadnego bojkotu nie ma. Zdzisław Kręcina: Nie po to walczyliśmy na barykadach, żeby porządek prawny został zachowany. Janusz Atlas: To nie kibice, to terroryści. Andrzej Placzyński: Ten bojkot jest wirtualny.

Masz dość afer, korupcji i przekrętów? Czujesz się oszukiwany, okłamywany i okradany przez PZPN? Nie chcesz, by ludzie, którzy rozkradli polską piłkę mogli dalej śmiać się kibicom w twarz? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco, to w sobotę powinieneś zapalić znicz pod siedzibą Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Czas wyrazić swój sprzeciw dobitniej niż krzycząc „je..ć PZPN” podczas meczu. Czas pokazać tym na górze, że bojkot nie jest wirtualny. Czas pokazać tym na dole, że to nie tylko protest przeciwko rządzącym w krajowej centrali, ale przeciwko całym skostniałym strukturom.

24 października – Sobota. Od godziny 13 do końca dnia. Nie bądź obojętny. Zapal znicz!

Info techniczne:
-prosimy kupować znicze bez symboli religijnych (nie chcemy profanować, ani obrażać uczuć religijnych).
-Nie dajcie się sprowokować do żadnych agresywnych działań. Chcemy, aby ta akcja była jednie pokojową manifestacją poparcia dla naszej idei.
-Znicze zapalane będą od godz. 13 do godzin wieczornych tak więc zapraszamy was o dowolnej porze. Lepszy efekt osiągniemy gdy „ceremonia” zapalania zniczy będzie rozłożona na cały dzień.

Częstochowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej mieści się przy ulicy Wolności 21c.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *