Minuta i 27 sekund do brązu

Piłkarki ISD-AJD Częstochowa nie zdobyły medalu w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorek. Mistrzostwa rozgrywano w Rudniku koło Raciborza. Mistrzami Polski zostały gospodynie turnieju piłkarki Unii Racibórz.


Wyniki XXX Halowych Mistrzostwach Polski Seniorek

1. Medyk Konin – AZS Biała Podlaska 5 – 4

2. Unia Racibórz – ISD-Ajd Gol Częstochowa 6 – 2
bramki: Kmiecik, Maziarz
dla Unii: Żelazko – 3, Sznyrowska, Wiśniewska, Różkowska

3. ISD-AJD Gol Częstochowa – Medyk Konin 2 – 5
bramki: Pioruńska,Uchnast

4. Biała Podlaska – Unia Racibórz 1 – 10
bramki dla Unii: Sznyrowska – 3, Żelazko – 2, Winczo, Wiśniewska, Surma, Kasperska, samobójcza

5. ISD-AJD Gol Częstochowa – Biała Podlaska 3 – 4
bramki: Uchnast-3

6. Medyk Konin – Unia Racibórz 0 – 8
bramki dla Unii: Żelazko – 3, Karcz – 2, Rytwińska, Kasperska, Winczo

Nasze piłkarki we wszystkich meczach starały się osiągnąć jak najlepsze rezultaty . Nawet w meczu z Unia Racibórz, dopiero w ostatnich trzech minutach straciły trzy bramki.

W meczu z Medykiem Konin długo utrzymywał się wynik dwa do dwóch. Również i w tym meczu częstochowianki straciły bramki w ostatnich minutach.
Decydujący mecz o brązowy medal rozpoczął się od prowadzenia drużyny z Białej Podlaski trzy do zera. Aby zdobyć medal piłkarki Gola musiały go zremisować i jeszcze w pierwszej połowie Renata Uchnast zdobyła bramkę na 1:3.

Po zmianie ustawienia w przerwie meczu szybko strzelone dwie bramki ponownie przez Renatę Uchnast dawały naszej drużynie brązowy medal. Niestety na minutę i 27 sekund przed końcem meczu Katarzyna Zaleszczyk strzeliła bramkę dla drużyny z Białej Podlaski. Ataki piłkarek Gola prowadzone do ostatniej sekundy meczu nie przyniosły zmiany rezultatu.

Skład drużyny Gola: Karolina Klabis, Paulina Rokosa, Kamila Kmiecik, Renata Uchnast, Katarzyna Pioruńska, Marta Oracz, Agnieszka Sobczak, Martyna Jeziorska, Justyna Maziarz, Katarzyna Bąk, Paulina Bojakowska, Agnieszka Wola, Aleksandra Jędrak, Sandra Sukiennik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *