Nowy „Lew” ma wysokie ambicje

Końcówka sezonu 2009 z pewnością była dla Rune Holty niezwykle udana. Głównie za sprawą dobrych występów w cyklu Grand Prix. Mimo wszystko dość głośno mówiło się o ewentualnej rezygnacji zawodnika z występów w elitarnej serii. Tak się jednak nie stało, zatem Holta dalej będzie ścigał się wśród najlepszych.


Ponadto Rune Holta nie zamierza walczyć tylko o utrzymanie w Speedway Grand Prix. Siódmy zawodnik tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Świata ma wysokie ambicje, bowiem jego celem jest miejsce na podium w końcowej klasyfikacji cyklu!

W połowie ubiegłego sezonu kiedy miałem wyniki dalekie od tych, których się spodziewałem siadłem z całym moim zespołem do rozmowy. Dyskutowaliśmy na temat motywacji, która gdzieś uleciała w powietrzu. Gdy nie ma motywacji, determinacji to trzeba się odsunąć. Natomiast końcówka sezonu była bardzo dynamiczna. Skoro mogę się przemóc i walczyć świetnie w ostatnich turniejach to jestem w stanie w najbliższym sezonie nie tyle o tytuł Mistrza Świata co chociaż o podium. „Pudło” jest bardzo realne, końcowka sezonu dała mi bodziec. – Holta.

źródło: eSpeedway.pl/inf. własna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *