Już w niedzielę rewanż w Bydgoszczą

W niedzielę w hali Polonia przy ulicy Dekabrystów kolejne spotkanie ligowe rozegrają podopieczni Grzegorza Wagnera. Rywalem będą zawodnicy Delecty Bydgoszcz.


Kiedy nie opadły jeszcze emocje po czwartkowej potyczce z Francuzami już w niedzielę AZS rywalizował będzie w kolejnym meczu. Awans do kolejnej rundy Pucharu CEV na pewno dodał pewności siebie zawodnikom spod Jasnej Góry. Będzie to również nie lada gratka dla częstochowskich kibiców, którzy drugi raz w ciągu czterech dni będą mogli dopingować swoją drużynę.

Już pierwsze spotkanie obu zespołów przyniosło wiele radości fanom AZS- u Częstochowa. Mecz rozgrywany na terenie przeciwnika okazał się szczęśliwy dla „akademików”. Po zaciętym pojedynku ostatecznie biało- zieloni wrócili z Bydgoszczy z dwoma oczkami na koncie. Był to dość zaskakujący wynik, ponieważ w tym sezonie siatkarze Waldemara Wspaniałego wymieniani są w gronie faworytów do złotego medalu PlusLigi. Miejmy nadzieję, że już jutro częstochowscy zawodnicy w równie dobrych nastrojach opuszczać będą halę Polonia.

AZS Częstochowa – Delecta Bydgoszcz, niedziela g. 14.45

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *