Przyjeżdżają rezerwy Aluprofu Bielsko-Biała!

Już jutro w Częstochowie dojdzie do bardzo interesującego spotkania w ramach rozgrywek drugiej ligi siatkówki kobiet.


Pod Jasną Górę bowiem przyjedzie drugi zespół BKS-u Aluprofu Bielsko-Biała, który w swoim składzie posiada dwie zawodniczki, które w tym sezonie zostały dolączone do kadry pierwszego zespołu.

Są to: 19-letnia przyjmująca Paulina Dereń oraz grająca na pozycji środkowej, niespełna 18-letnia Magdalena Pytel . Obie te zawodniczki najprawdopodobniej ujrzymy w jutrzejszym spotkaniu drugiej ligi pomiędzy SPS-em Politechniką Częstochowa a rezerwami BKS-u Bielsko – Biała.

Być może do Częstochowy drugi zespół Aluprofu przyjedzie wsparty kilkoma zawodniczkami z szerokiej kadry pierwszego zespołu, bowiem zaplanowany na jutro mecz BKS-u Aluprofu Bielsko – Biała z Bankiem BPS Muszynianką Fakro Muszyna został przełożony.

Obie drużyny w tabeli drugiej ligi siatkówki dzielą zaledwie…dwa punkty i jutrzejszy mecz będzie niewątpliwie emocjonujący.

Częstochowska drużyna jest bardzo zmotywowana przed sobotnim spotkaniem i pała rządzą rewanżu za srogą porażkę z pierwszej rundy, kiedy to 4 listopada 2009 roku przegrały dość wyraźnie w Bielsku- Białej 0:3 w setach (25:23, 25:20, 25:20).

Jak będzie jutro? Miejmy nadzieję, że wszyscy Ci którzy wybiorą się jutro na to spotkanie będą usatysfakcjonowani poziomem sportowym prezentowanym przez obie drużyny.

Mecz XIX kolejki spotkań o mistrzostwo drugiej ligi kobiet pomiędzy SPS-em Politechniką Częstochowską a BKS-em II Aluprofem Bielsko- Biała zostanie rozegrany w sobotę, 16 stycznia w Hali Sportowej Klubu Politechnik przy ulicy Armii Krajowej 23/25. Początek o godzinie 17:00.

Wstęp na to spotkanie jest wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *