Ta ostatnia minuta…

W ubiegłą środę odbył się mecz I Ligi grupy południowej kobiet w którym spotkały się lider tabeli, drużyna KKS-u Czarnych Sosnowiec i częstochowski ISD AJD UKS Gol. Do wywiezienia pełnej puli z Sosnowca zabrakło zaledwie kilku sekund.


Samo spotkanie było bardzo interesującym widowiskiem i to częstochowianki w meczu z samodzielnym liderem tabeli zaprezentowały się bardzo pozytywnie. Gra tak naprawdę nabrała rumieńców dopiero w drugiej odsłonie, w której padły dwie bramki. Po jednej dla obydwu drużyn.

Najpierw na listę strzelców wpisała się Justyna Maziarz, która w 60 minucie pokonała bramkarkę gospodarzy.

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się niespodziewanym zwycięstwem częstochowianek to w doliczonym czasie gry na „strzał rozpaczy” zdecydowała się jedna z zawodniczek gospodyń.

Piłka po Jej uderzeniu i ku zdziwieniu gości zatrzepotała w siatce bramki strzeżonej przez Karolinę Klabis.

Kolejne spotkanie drużyna ISD AJD UKS Gola Częstochowa rozegra w „świąteczną sobotę”, 1 maja. Wówczas to o godzinie 11:00 na Miejskim Stadionie Piłkarskim przy Limanowskiego 83 będzie podejmowała outsidera pierwzej ligi, drużynę KS Unii Opole.

Opolanki do tej pory mają na swoim koncie tylko jeden zdobyty punkt i to na wyjeździe w spotkaniu z Rolnikiem Biedrzychowice.

ISD-AJD Częstochowa: Klabis-,Kmiecik, , Jeziorska, , Sukiennik , Wolak , Jędrak , Pioruńska , Oracz , Sobczak , Maziarz , Wróbel. Trener: Włodzimierz Seifryd..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *