BOXING’night w Klubie Zero

18 listopada, w Muzycznym Klubie Zero, odbędzie się pierwszy wieczór boksu tradycyjnego w Częstochowie – BOXINGnight. Walka tego wieczoru to pojedynek Marcina Siwego z Adamem Koprowskim, zakontraktowany na 4 rundy. Patronat medialny nad imprezą objął Częstochowski Portal Sportowy.

Poza walką wieczoru, odbędą się również trzy pojedynki w układzie trzy rundy po trzy minuty.
waga półśrednia

Maciej Wasilewski – Patryk Wysocki
waga półcieżka
Karol Walaszczyk – Krystian Puchała
waga ciężka
Piotr Kałużyny – Jacek Rup

Wszyscy pięściarze, którzy wystąpią na BOXING’night, to zawodnicy regularnie trenujący boks pod okiem profesjonalnych trenerów. Nie spotkamy tutaj ludzi przypadkowych. Boks w regionie częstochowskim ma duże tradycje. Za czasów występów Jerzego Kuleja, w samej Częstochowie były trzy kluby bokserskie, a ilość regularnie uprawiających ten sport była zdecydowanie wyższa niż w czasach obecnych.

Boks, ma także swoje niezaprzeczalne walory widowiskowe. Zawodnicy walczą w pozycji stojącej, są dobrze widoczni, zasady walki są proste i jasne dla wszystkich oglądających. Sędzie ringowy dba o to aby walka przebiegała zgodnie z ustalonymi zasadami, a co ważne dla publiczności nie pozwala zawodnikom „zasnąć w ringu”.
Niesamowite widowisko sportowe, odgłos uderzeń rękawic o spoconą skórę, trzeszczący ring, podkrzyki wydawane przy uderzeniu – to tworzy energetyzujący klimat wydarzenia.

Zapraszamy, BOXING’night w Klubie Zero, 18 listopada, godzina 19:30, bilet wstępu 19pln.
Wszelkie informacje pod numerem telefonu: 692-137-789

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BOXING’night w Klubie Zero

18 listopada, w Muzycznym Klubie Zero, odbędzie się pierwszy wieczór boksu tradycyjnego w Częstochowie – BOXING’night. Walka tego wieczoru to pojedynek Marcina Siwego z Adamem Koprowskim, zakontraktowany na 4 rundy. Patronat medialny nad imprezą objął Częstochowski Portal Sportowy.
Czytaj dalej BOXING’night w Klubie Zero

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *