Start Polskiej Ligi Futsalu kobiet już w sobotę

W najbliższą sobotę odbędzie się pierwsza kolejka Ligi Futsalu Kobiet. Nasze zawodniczki w tej kolejce podejmować będą na swoim terenie drużynę SRS Gwiazda Ruda Śląska.

Nasze podopieczne w tym sezonie zagrają w grupie pierwszej w której to za przeciwniczki będą miały zespoły z Rudy Śląskiej, Opola oraz Gorzyczek. Na tę chwilę najciężej zapowiada się dwumecz z Unią Opole w dniach 15 stycznia (wyjazd) oraz 5 lutego (dom) jednak na starcie rozgrywek nie skreślajmy pozostałych dwóch zespołów.

W ubiegłym sezonie nasz zespół zdobył vice mistrzostwo Polski ulegając w finałowym dwu meczu drużynie Medyka Konin. W pierwszym meczu w Koninie zanotowaliśmy wygraną drużyny Medyka 2:7 natomiast na własnym terenie wygraliśmy 4:2.

W pierwszej kolejce sezonu 2010/11 w naszej grupie rozegrane zostaną dwa spotkania. Na przeciw siebie staną drużyny Strzelec Gorzyczki i Unia Opole oraz Gol Częstochowa i Gwiazda Ruda Śląska.

Spotkanie z udziałem naszego zespołu odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 17:30 w hali Akademickiego Centrum Sportowego AJD Częstochowa mieszczącym się przy ul. Zbierskiego 6. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Wstęp na spotkania naszego zespołu jest bezpłatny.

Więcej informacji o naszej drużynie mogą Państwo przeczytać na oficjalnej stronie klubu

gol.futbolowo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *