Bezapelacyjne zwycięstwo młodych Częstochowianek

W rozegranym w Chorzowie spotkaniu dziesiątej kolejki II Ligi gr. Śląskiej drużyna rezerw Gola nie dała najmniejszych szans swoim rywalkom.

Młode Częstochowianki już od pierwszych minut zdominowały grę nie pozwalając rywalką na przejście na swoją połowę boiska. Już w piątej minucie spotkania worek z bramkami został rozwiązany. Strzelczynią bramki na 1:0 dla drużyny Gola była Sylwia Amrozik. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza część gry w której drużyna gospodyń stworzyła sobie tylko jedną sytuację pod naszą bramką lecz zakończyła się ona dobrą interwencją naszej bramkarki.

Druga połowa spotkania to już zdecydowana dominacja biało – niebieskich. W 48 minucie swoją drugą bramkę zdobyła Sylwia Amrozik. Osiem minut później sam na sam z bramkarką Jaskółek wyszła Marlena Nocuń po której strzale wydawało się że spokojnie piłkę złapie bramkarka lecz ta popisała się złą interwencją i piłka po raz trzeci znalazła drogę do siatki. W 68 minucie wynik na 4:0 dla gości podwyższyła Renata Uchnast. Jedenaście minut później w polu karnym gospodyń zrobiło się niesamowite zamieszanie w którym najlepiej odnalazła się Anita Nowakowska i po silnym uderzeniu nie pozostawiła najmniejszych szans bramkarce umieszczając piłkę w siatce. Sześć minut przed końcem spotkania bramkę na 6:0 zdobyła Justyna Maziarz. Ostatnia bramka dzisiejszego spotkania padła po ładnym uderzeniu Anity Nowakowskiej.

26.03.2011 h 16:00 Chorzów