Trzy punkty jadą do Chorzowa

W rozegranym w sobotnie południe meczu 19 kolejki czwartej ligi KS Włodar Częstochowa uległ Wyzwoleniu Chorzów 0:1. Tym samym oddalił swoje szanse na awans.

Pierwsza połowa spotkania miała bardzo wyrównany przebieg, jednak to chorzowianie po strzeleniu bramki w 35 minucie spotkania przez Marcina Wiane, mogli cieszyć się z prowadzenia.

W drugiej części meczu drużyna z ulicy Sabinowskiej próbowała doprowadzić do wyrównania jednak obrona Wyzwolenia była na tyle skuteczna, że to goście w ostatecznym rozrachunku mogli się cieszyć po końcowym gwizdku arbitra ze zdobycia trzech punktów.

16.04.2011, godzina 11:00, Częstochowa

KS Włodar Częstochowa – Wyzwolenie Chorzów 0:1 (0:1)