Wygraj bilety na mecz Raków – Lechia

Częstochowski Portal Sportowy i K.S. Raków Częstochowa, mają do rozdania kolejne pięć podwójnych wejściówek na spotkanie Raków Częstochowa – Lechia Zielona Góra, przy ul. Limanowskiego 83.

Jak wygrać bilety?

Odpowiedz na 2 pytania:
1. Jakim wynikiem zakończyło się spotkanie w poprzedniej rundzie w Zielonej Górze i kto był strzelcem bramek?
2.Proszę podać imię i nazwisko obecnego trenera juniorów młodszych, a w przeszłości zawodnika Rakowa.

Prawidłowe odpowiedzi prosimy nadsyłać do wtorku (5 kwietnia), do godz. 18:00, na adres: konkurs@sport.czest.pl. W treści, oprócz poprawnej odpowiedzi, należy podać swoje: imię i nazwisko.

Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi zostanie wylosowanych pięciu szczęśliwców, którzy otrzymają po dwie wejściówki. Na naszej stronie opublikujemy nazwiska zwycięzców.

Uwaga! W przypadku nieodebrania biletów wstępu przez laureata bądź laureatów konkursu o wyznaczonej porze i miejscu, bilety te przechodzą do puli nagród na kolejne spotkanie Rakowa Częstochowa! Zwycięzcy przy odbiorze wejściówek, będą musieli przy sobie posiadać dowód tożsamości.

Przypominamy zwycięzców konkursu na to spotkanie oraz informujemy że również oni mogą odebrać bilety. Dzięki uprzejmości Rakowa Częstochowa mamy w puli w sumie aż 20 biletów na spotkanie.

Zwycięzcy konkursu w pierwotnym terminie meczu:
Wadim Wieczorek,
Bartosz Tyrka,
Jacek Zieliński,
Tomasz Kielan,
Mateusz Hajduś

Sponsorzy główni:

Sponsorzy biznesowi:

Patronat medialny:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *