Adrenalina zaprasza na obozy!

Adrenalina Fight Częstochowa zaprasza chętnych na aż dwa sierpniowe obozy, które odbędą się w Pogorzelicy. Na jednym z nim będzie można nie tylko poprawić swe umiejętności waleczne, ale także podszkolić się w tańcu.

W dniach od 13 do 20 sierpnia w Pogorzelicy odbędzie się obóz rozrywkowy pod hasłem „Sportowo, imprezowo i tanecznie”. Oprócz Krzysztofa Kułaka zajęcia prowadzić będzie instruktorka tańca rozrywkowego Milena Dzieniszewska. Zakwaterowanie w domkach kempingowych nad morzem połączone z treningami MMA i tańca gwarantują dobrą zabawę.

Koszt tygodniowego obozu to 1050 złotych. Zgłaszać można się pod numerem telefonu 504-460-183 lub wysyłając mail na adres afc@a-f-c.pl. Obóz przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.

Z kolei w dniach 20-27 sierpnia również w Pogorzelicy odbędzie się obóz młodzieżowy dla osób, które ukończyły 14 rok życia. Na obozie będzie można poprawić swoje umiejętności MMA pod okiem mistrza KSW w wadze średniej Krzysztofa Kułaka.

Cena obozu wynosi 896 złotych i obejmuje treningi, przejazdy, zakwaterowanie i wyżywienie. Zgłaszać można się pod numerem telefonu 504-460-183 lub wysyłając mail na adres afc@a-f-c.pl. Wszystkich chętnych zapraszamy do spędzania wakacyjnego czasu na sportowo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *