Udane starty na ALMMA 12!

Pięciu zawodników Adrenaliny Fight Częstochowa wzięło udział w 12. edycji Amatorskiej Ligi MMA. Na zawodach w Bochni cała piątka stanęła na podium.

Krzysztof Kułak do Bochni zabrał pięciu zawodników poniżej 20 roku życia, którzy w komplecie przeszli przez walki eliminacyjne i wzięli udział w finałowej części zawodów.

Trener mógł być zadowolony ze swoich podopiecznych także po zakończeniu całej imprezy, bowiem cała piątka „Krzyżowców” stanęła na podium. W kategorii junior (do 18 lat) Mikołaj Dziąbor w wadze do 65 kilogramów zajął drugie miejsce. Taki sam sukces w kategorii do 77 kilogramów taki sam wynik osiągnął Mateusz Kopryna.

W ograniczonej formule kategorii senior reprezentanci Adrenaliny zajęli dwa trzecie miejsca w kategorii do 72 kilogramów. To Mateusz Wiśniewski i Piotr Kowalczyk. Wreszcie w kategorii senior w wadze do 84 kilogramów trzecie miejsce zajął Paweł Mielczarek.