Sportowa sobota

W najbliższą sobotę tj 28 maja dojdzie do dwóch pojedynków w których zaprezentują się drużyny Gola oraz jej rezerwy.

Pierwsze na boisko wybiegną zawodniczki z pierwszej drużyny które o godzinie 11 rozegrają spotkanie z Widokiem Lublin w którym pożegnają się z Częstochowską publicznością gdyż na ostatnie spotkanie tego sezonu udadzą się do Raciborza na spotkanie z rezerwami mistrza Polski Unii Racibórz.

Drużyna Widoku w poprzedniej kolejce I ligi uległa na swoim terenie 2:3 ekipie Zamłynia Radom czym najprawdopodobniej pogrzebała swoje szanse na utrzymanie I ligi dla swojego klubu. Nasze podopieczne natomiast nie sprostały na wyjeździe drużynie Tomaszowa Mazowieckiego tracąc ostatecznie swoje szanse na tegoroczny awans do ekstraklasy.

O godzinie 14:30 na boisku pojawią się reprezentantki rezerw naszego klubu które w ostatniej kolejce II ligi zmierzą się z drużyną KKS Zabrze. KKS po rozegraniu siedemnastu spotkań z dorobkiem 34 punktów zajmuje drugą lokatę, nasze podopieczne natomiast są w tabeli na pozycji piątej tracąc do swoich rywalek sześć punktów. Drużyna z Zabrza w przedostatniej kolejce tego sezonu pokonała na swoim obiekcie drużynę Wisły Skoczów 5:1.

Pojedynki rozegrane zostaną na stadionie MOSiR Raków przy ul. Limanowskiego 83. Wstęp na oba spotkania jest wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *