Wyjazd do Krakowa – INTERSOCCER 2011

Drużyny z Parafialnego Klubu Sportowego Danków wezmą udział w III Edycji Ogólnopolskiego Turnieju INTERSOCCER 2011. Rozgrywki pod patronatem Wydziału Sportu Miasta Krakowa odbędzie się w 15 maja 2011 roku w Krakowie na terenie Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Nowej Hucie, ul.Ptaszyckiego 6. Turniej przeznaczony jest dla dziewcząt i chłopców z roczników: 2005-2003,2002-2001,2000-1999


Co roku organizowany Turniej INTERSOCCER ma na celu ukazać, że piłka nożna to nie tylko niezwykle przyjemny sposób aktywnego spędzania wolnego czasu, ale również nauka postępowania zgodnie z zasadami fair play, zarówno na boisku, jak i w życiu codziennym. Udział w rozgrywkach to doskonała koncepcja na zajęcia pozaszkolne, dbałość o prawidłowy rozwój ruchowy dzieci i młodzieży.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się zarejestrować spróbować swoich sił w naszym turnieju, firma INTERSPORT, oraz partner sprzętowy adidas mają cenne nagrody, życzą wspaniałej zabawy i niezapomnianej przygody!

Na łamach portalu dziękujemy za wszelka pomoc w organizacji wyjazdu Księdzu Proboszczowi Parafii Danków, ks. Kanonikowi Henrykowi Dusza, Firmie Kiepurex z Wapiennika, p. Tadeuszowi Modlińskiemu z Firmy KAMIENIARZ z Kielc i przewoźnikowi p. Meroń z Działoszyna.

Koordynator wyjazdu: ks. Tomasz Kośny
Opiekunowie wyjazdu:
p. Magdalena Mrugacz
p. Krzysztof Troczka
p. Tomasz Hober

Przyjęte z Dankowa Drużyny do Turnieju:
ROCZNIK -2004-2002- Bierze udział 12 Drużyn
PKS STANISŁAW DANKÓW
SKRZYDLATE ORŁY
ROCZNIK -2001-2000- Bierze udział 12 Drużyn
PKS STANISŁAW DANKÓW
ROCZNIK -1999-1998-DZIEWCZYNY Bierze udział 24 Drużyn
PKS STANISŁAW DANKÓW
ROCZNIK -1999-1998- Bierze udział 36 Drużyn
STANISŁAW DANKÓW
BIAŁE ORŁY
FC STANISŁAW
WALKA PODZAMCZE

Zawodnicy :
Klaudia Podgórska, Magdalena Sendal, Sara Krugiełka, Barbara Krugiełka, Mateusz Strugacz, Adam Płuciennik, Jakub Troczka, Kacper Zmorek, Kamil Pietrzyca, Michał Radek, Wojciech Mrugalski, Mateusz Chwałowski, Dawid Ptak, Mateusz Rogaczewski , Jakub Jeziorski, Kamil Górka, Krzysztof Dobosz, Piotr Bujalski, Łukasz Gniła, Damian Bujalski, Filip Wójcik, Jakub Krawczyk Jakub Krugiełka Antoni Mrugacz, Maciej Cieśla, Tomasz Matuszczak, Bartłomiej Chwałowski, Damian Węzik,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *