Drugi dzień zgrupowania pilkarzy Rakowa.

Bardzo intensywnie będzie przebiegał drugi dzień przygotowań Rakowa na zgrupowaniu w Maniowach.


Na początek drugiego dnia zgrupowania piłkarze Rakowa już po godzinie siódmej rano wyruszyli na pobliskie tereny na trening biegowy.Po krótkim odpoczynku czerwono-niebiescy po godzinie dziesiątej rano zameldowali się w miejscowej hali sportowej gdzie odbyli intensywniejsze zajęcia którym bacznie przyglądała się grupka trzech kibiców Rakowa przybyłych do miasteczka Maniowy w gminie Czorsztyn.

W zajęciach pilkarzy Rakowa bierze udział z dużym poświęceniem prezes klubu Krzysztof Kołaczyk który na boisku napewno by zawstydził niejednego zawodnika swoimi umiejętnościami.

W godzinach populodniowych szkoleniowiec Jerzy Brzęczek zaplanowal zajęcia na orliku z sztuczną nawierchnią na godzinę 16.00.Ciekawostką jest sekcja łucznicza klubu miejscowego w Maniowach gdzie bardzo często można spotkać trenujących tą dyscyplinę.

Jutro miejscowy klub beniaminek trzeciej ligi LKS Lubań Maniowy jedzie do pobliskiego Czarnego Dunacja na mecz pucharowy z Jordanem Jordanów.Nadal nie rozpieszcza pogoda w miasteczku w powiecie nowotarskim gdzie bardzo często zbierają się czarne chmury z których pada intensywnie deszcz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *