Andrzej Gołota zakończy karierę w Częstochowie!

Już w najbliższą sobotę w Hali Sportowej „Częstochowa”, Andrzej Gołota zmierzy się w pożegnalnej walce
z Amerykaninem Danellem Nicholsonem. To będzie główne danie gali „Fight Night 9: Gołota vs. Nicholson – pożegnanie”. Początek całej imprezy o godzinie 19:00. Transmisja w TVP Sport od godziny 20:30. A od godziny 23:00 również w TVP 1. Na godzinę 23:30 zaplanowano „walkę wieczoru”. Galę poprowadzi Jacek Lenartowicz.


Andrzej Gołota od dłuższego czasu przygotowywał się do swojej ostatniej walki. Przez ostatnie tygodnie zamieszkał w Częstochowie i tutaj też intensywnie trenował a podczas weekendów odwiedzał różne polskie miasta i tam też spotykał się ze swoimi kibicami.

Sobotnia walka z Danellem Nicholsonem została zaplanowana na cztery rundy i zakończy się bez werdyktu. W Hali Sportowej „Częstochowa” ma się zjawić wielu celebrytów. Swój przyjazd zapowiedzieli m.in projektantka mody- Ewa Minge oraz znana producentka filmowaWeronika Marczuk.

Oprócz walki wieczoru, odbędzie się też kilka innych pojedynków pięściarskich.

Oficjalne ważenie przed „Fight Night 9: Gołota vs. Nicholson – Pożegnanie” odbędzie się w piątek 24 października 2014 w częstochowskim Pubie Stacherczak. Ceremonia rozpocznie się o godzinie 17:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *