Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z Transferem Bydgoszcz!

W szóstej kolejce PlusLigi siatkarze AZS Częstochowa zmierzą się z Transferem Bydgoszcz. Już rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie. Mecz odbędzie się w niedzielę, 26 października br. o godzinie 18:00.


Ceny biletów:

Wejściówki na sektory od B2 do B8, od C1 do C8 oraz A1 i A6 kosztują 20 zł (normalny) 15 zł (ulgowy), a na sektory A2, A3, A5, P1, P2, P4 – 25 zł (normalny). Ulga w zakupie biletu przysługuje wszystkim tym, którzy nie ukończyli więcej, niż 26 lat i mają ważną legitymację uczniowską bądź studencką, a także emerytom i rencistom z dokumentem potwierdzającym uprawnienia. Takie dokumenty należy okazać ochronie przy wejściu do hali. Dzieci do lat siedmiu włącznie na mecze wchodzą za darmo.

Przedsprzedaż prowadzona będzie w sekretariacie klubu w hali przy ul. Żużlowej 4 (II piętro) codziennie od poniedziałku do piątku 17 października w godzinach 9-15.

Bilety na wszystkie mecze AZS można także kupować w „Travel Time” przy Al. Najświętszej Maryi Panny 40/42 również od poniedziałku do piątku 17 października w godzinach 9-17.

W niedzielę kasa dla kibiców w hali będzie otwarta od godziny 16:00. Otwarcie hali dla fanów nastąpi godzinę później.

Źródło: AZS Częstochowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *