Halowa SuperLiga w Hali Sportowej Częstochowa

Już na początku grudnia wystartuje kolejna odsłona projektu dla fanów piłki nożnej z Naszego regionu. Tych którzy grali w poprzednim sezonie na nowoczesnej hali na Zawodziu, a także tych którzy nie mieli okazji zapraszamy także w tym roku. Szczegóły w dalszej części newsa.

Halowa SuperLiga jest otwarta dla każdego zespołu, niezależnie czy jest gdzieś zgłoszony do innych rozgrywek czy nie. Mogą to być zespoły przyjaciół, kolegów, drużyny z „zakładówki”, drużyny ligowe lub ekipy grające w innych ligach amatorskich.

Nasza liga będzie tańsza o ok 30%-40% niż takie ligi w innych miastach Polski, oferujące takie warunki gry. (przykładowo: PLP Poznań – 1800zł, REDBOX Katowice 1700zł, Wrocbal Wrocław – 1800zł)

System rozgrywek jest zależny od ilości zgłoszonych drużyn ale możemy każdej drużynie zapewnić rozegrania co najmniej jedenastu spotkań. Planowane są dwie równorzędne grupy, które rozegrają mecze „każdy z każdym” a po sezonie zasadniczym rozegrane zostaną playoffy w których rozstawienie będzie zależne od miejsc w tabeli. Ukoronowaniem rozgrywek będzie turniej finałowy Final Four na początku marca.

Halowa SuperLiga rozgrywać będzie swoje mecze tylko i wyłącznie we wtorkowe i czwartkowe wieczory w godzinach 20:00-23:00 w nowoczesnej hali sportowej na Zawodziu

Sezon rozpoczyna się w pierwszym tygodniu grudnia i trwać będzie aż do początku marca (z przerwą świąteczną), finałowa rozgrywka planowana jest na niedzielę 8 marca (Final FOUR)

Zespoły będą grać w systemie „każdy z każdym”, po meczach sezonu zasadniczego odbędzie się playoff jak w NBA

Każda ekipa będzie miała zapewnione rozegranie co najmniej JEDENASTU spotkań, jednego w tygodniu. Najlepsi rozegrają ich nawet piętnaście, wliczając w to finał Final Six.

Mecze trwać będą 2×13 minut z krótką przerwą na zmianę stron

Organizator zapewnia w każdym meczu: wodę, piłki, znaczniki oraz dwóch sędziów zawodów

Rozgrywki będą prowadzone na futsalowej nawierzchni (podkład siatkarski na którym gra AZS) z futsalowymi bramkami.

Podobnie jak w rozgrywkach R-GOL Ligi, także tu spotkania będą nagrywane i skróty będzie można obejrzeć na Naszej stronie. Z każdego meczu jeszcze tego samego wieczoru publikowane będą zdjęcia. Będzie także uruchomiony typer ligowy z nagrodami.

W ostatnim dniu rozgrywek zostaną wręczone puchary, statuetki dla najlepszych graczy oraz nagrody dla drużyn

Płatność już od 60zł za mecz… przy wykorzystaniu rabatów

Wpisowe wynosi 1000zł od drużyny, w niektórych przypadkach jest możliwość uzyskania rabatu. Przy zgłoszeniu wymagana jest 20% zaliczka. Jest możliwość płatności w ratach.

RABAT 10% przy zgłoszeniach do 20.11.14. (dla drużyn nie posiadających sponsora)

RABAT 10% dla drużyn uczestniczących w rozgrywkach R-GOL Ligi (nie posiadających sponsora)

Wystawiamy odpowiednie rachunki za uczestnictwo dla firm i zakładów pracy.

Przyjmujemy zgłoszenia zespołów – kontakt: czewka@my6aside.com lub tel. 796 413 683

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *