Ice Party – czyli dyskoteka na lodowisku

Zapraszamy całe miasto, wszystkich mieszkańców Częstochowy na pierwszą wielką dyskotekę na lodowisku czyli ICE Party. Zapowiedź tej imprezy krąży od niedawna w częstochowskich mediach, obiektach, internecie i zapowiada wyjątkowe wydarzenie, które zadebiutuje w harmonogramie imprez jakie organizuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie.

Idea zorganizowania tego typu imprezy zrodziła się w wyniku poszukiwania kolejnych atrakcji dla mieszkańców naszego miasta. Czegoś nowego, co zainteresuje zarówno młodzież, dorosłych jak i starsze osoby. Okres zimowy to od lat doskonała okazja do jazdy na łyżwach i chętnych nie brakuje co udowadnia ciągłe oblężenie Sztucznego Lodowiska i Miejskiej Ślizgawki. A co jeśli połączyć przyjemność z jazdy na łyżwach z atmosferą trwającego karnawału… odpowiedź brzmi ICE PARTY!!!

Dla uczestników imprezy przewidziane są liczne atrakcje, w tym między innymi: konkursy z nagrodami, pokazy taneczne, pokaz umiejętności barmańskich, podczas którego będą przygotowywane dla uczestników drinki bezalkoholowe.

Zachęcamy również do zaopatrzenia się na to wydarzenie w stroje karnawałowe ze względu na to, iż jest to ostatni weekend trwającego obecnie karnawału. Cała impreza będzie profesjonalnie nagłośniona, a efekty świetlne zrobią niepowtarzalny klimat. Imprezę poprowadzą Dj Zibi oraz Dj Jaro zatem oprawa muzyczna na najwyższym poziomie zagwarantowana.

Ilość miejsce na imprezę jest ograniczona do 300 osób. Dlatego już dziś zachęcamy Was do zakupu biletu wstępu na ICE Party, które nabędziecie w cenie 10 zł. Bilety będą do kupienia w kasie Sztucznego Lodowiska przy ul. Boya – Żeleńskiego 6/8 od 6 lutego – oczywiście w godzinach funkcjonowania lodowiska.

(W sezonie zimowym Sztuczne Lodowisko funkcjonuje w godzinach: poniedziałek-piątek 10:30 – 20:30, sobota-niedziela 10:00 – 20:30)

Nie trzeba posiadać swojego sprzętu. Będzie możliwość wypożyczenia niezbędnego wyposażenia do jazdy na lodzie na miejscu.

ICE Party rozpoczynamy o godzinie 20.00, zakończenie planowane jest na godzinę 22.00. Więcej informacji odnośnie tego wydarzenia możecie uzyskać pod numerem telefonu 34 372 26 23.

Organizatorzy: Miasto Częstochowa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *