Z „Piwoszami” dzień wcześniej

Zaplanowane pierwotnie na sobotę, 2 maja br. spotkanie 28.Kolejki spotkań drugiej ligi, w którym Raków Częstochowa będzie podejmował Okocimskiego KS Brzesko odbędzie się w piątek, 1 maja br. o godzinie 17:00.


Zmiana terminu meczu jest podyktowana rozgrywanym w sobotę, 2 maja br. Finałem Piłkarskiego Pucharu Polski, w którym zmierzą się Lech Poznań z Legią Warszawa.

Decyzją Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN mecze 28. kolejki I i II ligi oraz 26. kolejki Centralnej Ligi Juniorów nie mogą być rozgrywane w terminach pokrywających się z meczem finałowym Pucharu Polski Lech Poznań – Legia Warszawa.

Komunikat Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN:

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z rozgrywanym w dniu 2 maja (sobota) o godzinie 16 meczem finałowym rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2014/2015, uwzględniając konieczność zapewnienia temu wydarzeniu najwyższej rangi, mecze 28. kolejki rozgrywek I i II ligi oraz 26. kolejki Centralnej Ligi Juniorów nie mogą być rozgrywane w terminach pokrywających się z bezpośrednią transmisją z ww. zawodów.

W związku z powyższym zwracamy się do gospodarzy poszczególnych meczów, wyznaczonych na 2 maja w godzinach kolidujących z transmisją telewizyjną z finału Pucharu Polski, o wskazanie nowego terminu zawodów. Celem uniknięcia kolizji z transmisją, mecze rozgrywane w dniu 2 maja powinny rozpocząć się o godzinie 13 (lub wcześniej) lub o godzinie 19 (lub później). Dodatkowo przypominamy o możliwości wyznaczenia terminu rozegrania zawodów na inny dzień przypadający w ramach danej kolejki rozgrywek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *