Raków zmierzy się z rewelacją Pucharu Polski

Hitowe spotkanie Błękitnych Stargard Szczeciński z częstochoowskim Rakowem już w sobotę, 9 maja br.. Obydwie drużyny mają spore szanse na awans do pierwszej ligi. Zespół, który wygra z pewnością będzie miał to „na wyciągnięcie ręki”. Początek meczu o godzinie 15:00. Arbitrem głównym będzie Tomasz Marciniak z Płocka.Raków w rundzie wiosennej idzie jak burza. Częstochowianie wygrali pięć ostatnich ligowych spotkań co zaowocowało awansem na czwarte miejsce w tabeli, co na dzień dzisiejszy daje prawo gry w barażach o awans na zaplecze T-Mobile Ekstraklasy.

Rakowianie jednak mają ogromną szansę na zajęcie pierwszego miejsca, bowiem podopieczni Radosława Mroczkowskiego do lidera- katowickiego Rozwoju tracą zaledwie „dwa oczka”. Do zakończenia sezonu pozostało jeszcze sześć kolejek a więc wszystko jest możliwe.

Chrapkę na awans ma także drużyna Błękitnych Stargard Szczeciński, która w tabeli plasuje się na siódmym miejscu, mając na swoim koncie 46 punktów, czyli o dwa mniej od Rakowa. Sobotni rywal częstochowian bardzo namieszał w zakończonych nie tak dawno rozgrywkach o Puchar Polski. Zespół pod wodzą Krzysztofa Kapuścińskiego odpadł dopiero w półfinale po heroicznym boju z poznańskim Lechem!

Kadra KS Błękitnych Stargard Szczeciński na rundę wiosenną sezonu 2014/2015:

Bramkarze: Karol Bełtowski (98), Andrzej Budnik (92), Marek Ufnal (77), Krzysztof Wasikowski (95).

Obrońcy: Patryk Baranowski (91), Łukasz Kosakiewicz (90), Maciej Liśkiewicz (92), Tomasz Pustelnik (83), Ariel Wawszczyk (91), Piotr Wojtasiak (93).

Pomocnicy: Wojciech Baszak (97), Paweł Duda (91), Wojciech Fadecki (93), Oskar Fijałkowski (94), Bartosz Flis (91), Ernest Graś (94), Rafał Gutowski (83), Andrzej Kotłowski (94), Jarosław Piskorz (75), Bartłomiej Poczobut (93), Maciej Więcek (82), Radosław Wiśniewski (92), Bartłomiej Zdunek (86).

Napastnicy: Krzysztof Filipowicz (94), Robert Gajda (78), Sebastian Inczewski (90), Michał Magnuski (87), Kamil Zieliński (94).

Przybyli:

Karol Bełtowski – KS Błękitni Stargard Szczeciński (juniorzy)
Wojciech Baszak – MKS Pogoń Szczecin (juniorzy)
Andrzej Kotłowski – MKS Pogoń Szczecin
Radosław Wiśniewski – MKS Ina Goleniów
Kamil Zieliński – MKS Flota Świnoujście

Sztab szkoleniowy:

I Trener: Krzysztof Kapuściński
II Trener: Jarosław Piskorz
Kierownik drużyny: Marcin Sawczak
Masażysta: Edward Hajewski
Masażysta: Cezary Woźny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *