Rozgrywki wchodzą w decydującą fazę!

19 kwietnia rozpoczęła się druga edycja Eliminacji Deichmann Minimistrzostw w Konopiskach. Przez osiem kolejnych weekendów drużyny rywalizują o zwycięstwo i awans do ogólnopolskiego Finału Finałów. Turniej wchodzi w decydującą fazę. W minioną niedzielę rozegrana zostanie czwarta kolejka fazy ligowej.

W rozgrywkach przeprowadzanych na boiskach GCKiR przy ul. Sportowej bierze udział ponad 300 dzieci podzielonych na trzy kategorie wiekowe: U-11, U-9 i U-7. Są już faworyci. W U-11 bardzo dobrze radzi sobie Hiszpania. Zatrzymać ją może tylko Brazylia. W kategorii U-9 liderem jest niepokonana jak dotąd Portugalia.

Najwięcej emocji każdego weekendu towarzyszy spotkaniom w grupie Bambini (U-7), która rozgrywa spotkania o charakterze towarzyskich i zakończy zmagania na Finałach Miejskich. Podczas rozgrywek rozgrywają po 2 – 3 spotkania Dzięki temu każdy zawodnikowi ma szansę na zdobycie upragnionej bramki!

Zwycięzców Eliminacji w Konopiskach poznamy w niedzielę 14 czerwca. Więcej na www.kochamsport.pl oraz www.facebook.com/DeichmannMinimistrzostwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *